ACCEPT JESUS/MPOKEE YESU

Welcome, if you want to receive Jesus as your Savior, please fill the form below then post to us, write your county and the city/town so will be easy for us to find more help for you. Thank you for Accepting the Lord Jesus. / Karibu, kama unahitaji kumpokea Bwana Yesu tafadhali jaza form hii kisha itume kwetu, andika nchi na mji ulipo ili ituwie rahisi kukutafuta kwa msaada zaidi. Bwana Akubariki. Asante kwa kumpokea Bwana Yesu.

7 Responses to ACCEPT JESUS/MPOKEE YESU

  1. Ineed every day players. Via email

    Like

  2. What can we pray for you makwinja? Be Bblessed. You are welcome to new hope ministry!

    Like

  3. Dominica MSafiri MWacha says:

    Pray for me.

    Like

  4. teddy says:

    I need prayers

    Like

  5. keijo leppioja says:

    I am so thankful that the peoples in darkness will turn to Christ and be saved from the fire of hell in today again and reserve the Holy Spirit to be with us more and more and be quard of him in blessing and in bo glory to God in Jesus name,thanks and bless,keijo sweden

    Like

  6. trova says:

    please i need your players,
    yaani nahitaji kupata kazi, nimehangaika sana kutafuta kazi, naitwa kwenye interview lakini siitwi kwenyo ya baraka ili niweze pata kazie kazi, naomba Mungu afungue milang

    Like

  7. erick mokiwa says:

    nahitaj na kupenda sana kuwa karibu na mungu angu kwa kila jambo naomben maombi yenu yaniongoze katika kutenda na kufikia lengo.mbarikiwe

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s